english version

strona główna oferta o firmie kontakt
certyfikat
lewar sp z o. o.
 

O FIRMIE

LEWAR Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością została zarejestrowana w dniu 28.09.2005 i z dniem 01.11.2005 przejęła pracowników PPHU "LEWAR", którzy wnieśli do Spółki zdobywane od 1993 roku doświadczenie i wiedzę w branży dźwigowej. Przejęła również zobowiązania wobec klientów wynikające z udzielonych gwarancji i realizowanych umów.

Stosując najnowsze rozwiązania do 2014 roku zmodernizowano 350 dźwigów w oparciu o współpracę ze znanymi firmami dźwigowymi z kraju i zagranicy, wyprodukowano 1000 tablic sterowych typu L-01, L-02, S-01, H-03, które dostosowuje do istniejących dźwigów i sprawnych zespołów napędowych. Tablice zaopatrzone są w deklaracje zgodności i opatrzone znakiem CE. Spełniają one wszystkie wymogi bezpiecznego sterowania dźwigami w tym kompatybilności elektromagnetyczne przy jednocześnie niewysokiej cenie.

Wykonano ok. 6000 różnych elementów i części dźwigowych w tym 3700 kół ciernych i zdawczych wszystkich typów. Dokonano przeglądów, napraw i umożliwiono dopuszczenie przez Dozór Techniczny do ruchu 300 podestów ruchomych załadowczych.

Firma LEWAR posiada pozytywne referencje firm dźwigowych z którymi współpracuje, użytkowników nowych instalowanych przez nas dźwigów oraz zarządów spółdzielni mieszkaniowych gdzie modernizujemy stare dźwigi kompleksowo bądź częściowo przez wymianę tablic sterowych, remont kabin i modernizację ram kulowych.

Aktualnie Spółka kierowana jest przez jednoosobowy Zarząd i zatrudnia 15 pracowników w tym 4 pracowników inżynieryjno-technicznych, 6 pracowników produkcyjnych zatrudnionych przy produkcji i montażach oraz pozostałych obsługujących handel i administrację. Firma dąży do zwiększenia zatrudnienia i rozszerzenia zakresu działalności.